Artėjant rudens  atostogoms, Palaimintojo Teofiliaus  Matulionio gimnazijos  6 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus mokyklų žaidynių kvadrato varžybose.  Pirmojo etapo grupės kovos  vyko Vilniaus Lazdynų mokykloje.

Be šeimininkų dėl pergalių taip pat kovojo Jono Pauliaus II ir Ąžuolyno progimnazijų  bei Sausio 13-osios mokyklos  berniukų komandos.

Mūsų ekipa, kuriai atstovavo R. Gasparaitis, M. Matvejenka (6a kl.), L. Lisauskas, K. Dunčius, R. Januševičius, N. Kurapkaitis, P. Jančiukas, J. Vozbutas ir M. Matiukas (6b kl.) jau pirmosiose rungtynėse susitiko su favorite Ąžuolyno komanda. Pralaimėję pirmąjį kėlinį, mūsiškiai antrame rezultatą išlygino, tačiau lemiamame kėlinyje vėl teko pripažinti varžovų pranašumą. Patyrę nesėkmę, PTMG mokiniai nesutriko ir antrajame susitikime užtikrintai 2-0 įveikė Sausio 13-osios komandą, o po to taip pat 2-0 buvo nugalėtos ir Jono Pauliaus II-ojo bei šeimininkės Lazdynų komandos.  Iškovoję tris pergales iš keturių, Pal. T. Matulionio gimnazijos berniukai pogrupyje užėmė antrą vietą. Pirmąją vietą laimėjo visas keturias pergales pasiekusi Ąžuolyno progimnazijos komanda. Sveikiname varžovus ir linkime jiems sėkmės antrame varžybų etape.