Besibaigiant mokslo metams gimnazijos sporto salėje vyko tradicinės alumnų ir gimazijos mokinių krepšinio rungtynės. Atkakliose rungtynėse, kuriose teisėjavo buvęs gimnazijos mokinys Simas Peteržikas,  intrigos netrūko, nes nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti dviženklės persvaros. Pirmąjį kėlinį 18-14 laimėjo alumnai, bet antrame gimnazistai perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą 40-40. Trečiojo kėlinio pradžioje ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusiems rungtynių šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį 46-44. Bet patyrę alumnai nesutriko ir Prano Rimkaus bei Sigito Garucko pastangomis laimėjo atkarpą 12-2 ir įgijo dviženklę persvarą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje gimnazistų gretose ėmėsi iniciatyvos lyderis Vytis Kulbė, bet jo vedamiems komandos draugams pavyko tik sušvelninti deficitą ir alumnai antrus metus iš eilės šventė pergalę 68-60. Nugalėtojams daugiausiai 17 taškų pelnė Pranas Rimkus, 13 pridėjo Sigitas Garuckas. Gimnazistų gretose pasižymėjo 23 taškus surinkęs Vytis Kulbė, 16- Dino Ceikos sąskaitoje.

Rungtynių pertraukos metu vyko 1-3 ir 4-6 kl. snaiperio konkursas. Jaunesniųjų grupėje pirmą vietą laimėjo II a kl. Mokinys Motiejus Čekanauskas, o tarp vyresniųjų taikliausias buvo 6a kl. atstovas Elvinas Bražionis.

Po rungtynių savo rankų miklumą mesdami tritaškius pasitikrini ir rungtynių dalyviai. Čia meistriškumą pademonstravo Pranas Rimkus, konkurso finale užtikrintai nugalėjęs mūsų gimnazijos 6b kl. Mokinį Deividą Pavliukoit.