Lietuvos  valstybės  šimtmečio proga mūsų gimnazijoje vyko tradicinis Vilniaus m. atviras neįgaliųjų Bočios turnyras. Jame dalyvavo Lietuvos sporto klubų ir kitų organizacijų sportininkai su fizine negalia A ir B grupėse. Į turnyrą atvyko 9 komandos iš Šiaulių, Marijampolės, Rokiškio, Kelmės ir Vilniaus.

Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes, kuriose žaidė vieno rato sistema.  Pal. T. Matulionio gimnazijai atstovavo dvi komandos: pirmąją komandą sudarė 7b kl. mokinė Kotryna Žižmaraitė ir 12b kl. mokinys Rokas Blaževičius. Antroje komandoje žaidė Kajus Rusevičius 7a kl. ir Dominykas Galiauskas 10b kl.

Pirmosiose rungtynėse abi mūsų komandos nesusitvarkė su starto jauduliu ir patyrė nesėkmes. A grupėje žaidusi pirmoji komanda 3-4 pralaimėjo Siekio komandai, o antroji ekipa taip pat minimaliai 4-5 nusileido Fenikso Siekio komandai. Tačiau Kotryna ir Rokas po nesėkmės mobilizavosi ir antrosiose rungtynėse 4-3 nugalėjo Žingsnio ekipą ir 8-3 įrodė pranašumą prieš Vyčio žaidėjus. Iškovoję dvi pergales, mūsiškiai grupėje užėmė pirmą vietą ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų. Pirmosiose finalo ketverto rungtynėse Kotryna ir Rokas 2-3 nusileido Vilnies ekipai, tačiau po to vėl pademonstravo meistriškumą ir 7-0 sutriuškino Žingsnio pirmąją komandą bei 4-2 pranoko Pabiržių pirmąją komandą. Iškovoję dvi pergales, mūsiškiai dėl geresnio tarpusavio rungtynių balanso iškovojo pirmąją vietą ir tapo turnyro čempionais. Antroje vietoje liko Pabiržės pirmoji komanda, bronza atiteko Žingsnio pirmajai ekipai. Varžybų nugalėtojams buvo įteikta čempionų taurė, medaliai ir diplomai. Komandai padėjo iškovoti pergalę ir Kotrynos tėtis, kuris atliko patarėjo, padėjėjo ir fotografo funkcijas. Ačiū už šaunų bendradarbiavimą siekiant bendrų pergalių.

Antroji mūsų komanda pasirodė kukliau. Kajus ir Dominykas B grupėje per ketverias rungtynes iškovojo vieną pergalę, užėmė ketvirtą vietą ir į kitą varžybų etapą nepateko.