Šiais metais Pal. T. Matulionio gimnazijos 6-8 klasių mokinių delegacija lapkričio 9-11 dienomis dalyvavo Prancūzijos Asumpcionistinių mokyklų festivalyje „Patirti draugystę ir bičiulystę“, kuris vyko Prancūzijoje, Lurde. Šiame festyvalyje dalyvavo 700 mokinių iš Prancūzijos, Italijos, Belgijos ir Lietuvos. Mokiniai susipžino su kitų Asumpcion mokyklų mokiniais, susitiko su tikėjimo liudytojais, žaidė orientacinius žaidimus, sužinojo apie Lurdą bei šv. Mariją Eugeniją ir jos misiją.

Mokytoja Mingailė Andriejūnienė

*****

Man ši kelionė labai patiko. Mes daug vaikščiojom ir turėjom begalę veiklų. Įsimintiniausi įvykiai ir vietos: Eifelio bokštas, pati Prancūzija, nakvynė šeimose. Patiko dalyvauti šviesų procesijoje ir veiklos bažnyčioje. Aš labai džiaugiuosi, kad skridau ir turėjau galimybę pabūti Prancūzijoje.

Jūratė

*****

Festivalis buvo labai smagus, man didelį įspūdį padarė daug dalyvaujančių vaikų. Jie visi labai draugiški. Smagu, kad yra labai daug asumpcionistinių mokyklų.

Gabrielė B.

*****

Ši kelionė buvo kupina nuotykių ir gražių vaizdų. Pirmą kartą gyvai pamačiau Eifelio bokštą ir Notre-Dame katedrą. Labai patiko vaikščioti Paryžiaus gatvėmis. Didžiausią įspūdį paliko Lurde esanti bazilika bei vaikų dainavimas susitikimo metu. Jei galėčiau vykčiau į kiekvieną festivalį.

Laurynas

*****

Man labiausiai patiko susipažinti su maloniais mokytojais iš Prancūzijos ir keliauti greituoju traukiniu 6 valandas į Lurdą.

Vesta

*****

Aš pamačiau kiek daug yra tokių mokyklų kaip ir mūsų. Man patiko bendrauti ir kartu leisti laiką su tų mokyklų mokiniais mišiose, olimpiadoje, pasirodymų vakare ir visur kitur.

Marija

*****

Man labiausiai patiko keliauti traukiniu. Kelionė buvo ilga, bet smagi. Traukinyje valgėme pikniką. Dar man patiko pasirodymų vakaras, nes buvo smagu ir garsiai grojo muzika.

Domantas

*****

Man patiko pamatyti Notre-Dame katedrą ir Eifelio bokštą. Susipažinau su daug naujų žmonių ir pamačiau kitokią kultūrą.

Morta

*****

Kelionėje man labiausiai patiko važiuoti 6 valandas traukiniu, susipažinti ir pasikalbėti su užsieniečiais ir pažinti miestus bei kultūrą.

Karolina

*****

Man labiausiai patiko gyventi svečių namuose, kurių lovos priminė ligoninę ir pamatyti Eifelio bokštą.

Gertrūda

*****

Man patiko gyventi šeimose. Buvo tikrai linksma! Maistas buvo labai skanus, o žmonės labai draugiški.

Jogailė

*****

Man patiko susitikti su kitų šalių mokyklų mokiniais ir pamatyti Eifelio bokštą.

Gabrielė L.

*****

Man labai patiko bendrauti su prancūzais. Patiko keliauti po Paryžių.

Džiugas

EN | FR

2018-10-20

Pamokų laikas

1 pamoka: 8:00 - 8:45
2 pamoka: 8:55 - 9:40
3 pamoka: 9:55 - 10:40
4 pamoka: 11:05 - 11:50
5 pamoka: 12:10 - 12:55
6 pamoka: 13:05 - 13:50
7 pamoka: 14:00 - 14:45
8 pamoka: 14:55 - 15:40

Archyvas
Renkuosi mokyti
Aikos
Aikos Aikos
© 2017 Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija
Architektų g. 85, Vilnius, LT-04208, Įm. kodas 302509732, Tel./faks. (8~5) 2449463 rastine@ptmg.lt
Sprendimas: VyteniSolutions.NET